Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

25. 3. 2022, Switch
 

Kirby and the Forgotten Land na Nintendo Switch wchodzi na rynek już dziś. W tej nowej platformówce 3D gracze będą mogli swobodnie przemierzać etapy w tętniącym życiem świecie odciętym od cywilizacji, wykorzystując znane z gry specjalne umiejętności Kirby'ego, jak również zupełnie nowy tryb Mouthful. 

Co czeka Kirby'ego i jego nowego przyjaciela, ciekawskiego Elfilina, podczas odkrywania tajemniczych miejsc wypełnionych opuszczonymi konstrukcjami minionej cywilizacji? Wyruszając na wyprawę w celu uwolnienia Waddle Dee, warto po drodze zbadać każdy zakamarek.

Gracze mogą wykorzystać szereg zdolności Kirby'ego przeciwko jego wrogom – a ci stanowią nie lada wyzwanie, więc obok kultowych umiejętności pojawiają się także nowe. Ponadto dzięki nowemu trybowi Mouthful, który stanowi najnowsze uzupełnienie potężnego repertuaru, Kirby może wdychać przedmioty z otoczenia i przyjmować unikalne transformacje ułatwiające naszej kochanej różowej kulce pokonywanie przeszkód i rozwiązywanie zagadek.

Do Kirby'ego może też dołączyć kolejna gwiazda i wziąć udział w przygodzie. Drugi gracz będzie mógł uczestniczyć w zabawie jako Bandana Waddle Dee. Rozgrywka w kooperacji dla dwóch graczy na tej samej konsoli jest tak prosta, jak podzielenie się kontrolerem Joy-Con.

Czas na przerwę? Pomiędzy etapami możesz odpocząć w miasteczku Waddle Dee, które służy jako centralny punkt przygody. Miasto będzie się rozwijać w zależności od liczby uratowanych Waddle Dee, a w miarę postępów gracza będą się w nim otwierać różne sklepy i gry. W tym miasteczku można też spotkać postać Mądrego Waddle Dee, udzielającego pomocnych wskazówek. Po przejściu do trybu online* można poznać szczegóły oparte na danych dotyczących graczy na całym świecie, takie jak łączna liczba uratowanych Waddle Dee i najpopularniejsza obecnie zdolność specjalna.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi umiejętnościami Kirby'ego oraz nowym trybem Mouthful w darmowym demo dostępnym w Nintendo eShop.

* Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnym członkowstwie online.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.