Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

24. 2. 2023, nowości, Switch
 

Razem z aż trzema przyjaciółmi* wyrusz w ekscytującą podróż na Planetę Popstar, na której będziesz platformówkowo przemierzał kolorowe światy, próbując naprawić statek tajemniczego podróżnika, Magolora, i ocalić sytuację w Kirby's Return to Dream Land Deluxe. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna Kirby's Return to Dream Land Deluxe – kolejna przygoda Kirby'ego | Nintendo Switch.

Oferując zabawę zarówno dla nowych graczy, jak i doświadczonych fanów serii Kirby, gra dodaje nową zawartość i funkcje, w tym Helper Magolor, tryb pomocy w głównej części przygody, zaktualizowaną oprawę wizualną oraz funkcjonalność figurek amiibo.

Do Kirby'ego w trybie kooperacji dołączają kultowi przyjaciele: King Dedede, Meta Knight i Bandana Waddle Dee. Przechodź kolejne etapy korzystając z umiejętności kopiowania – w tym nowo dodanych Mecha i Sand – a także z już znanej umiejętności Festival.

Zapraszamy parku zabaw Merry Magoland! Niekończąca się zabawa dla maksymalnie czterech graczy w 10 sub-grach, w których można zdobyć pamiątkowe przedmioty w grze. Ponadto, po tym jak pomożesz Magolorowi odbudować jego statek w głównej części gry, poznasz nowy styl rozgrywki w zupełnie nowym trybie gry Magolor Epilogue: The Interdimensional Traveler, gdzie do czterech graczy może wcielić się w Magolora wyruszającego na misję przywrócenia swoich mocy.

*Tryb wieloosobowy wymaga jednego zgodnego kontrolera na gracza. Mogą być wymagane dodatkowe kontrolery (sprzedawane osobno).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.