Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

22. 7. 2022, Switch
 

Wielu bohaterów, wiele opowieści, wiele losów do przeżycia! W grze LIVE A LIVE, która w tym tygodniu ma premierę na Nintendo Switch, gracze odkryją cykl splecionych historii rozgrywających się na przestrzeni czasu. Pierwotnie wydana tylko w Japonii na Super Famicom, premiera LIVE A LIVE na Nintendo Switch przynosi grę do Europy po raz pierwszy, zremasterowaną w tym samym oszałamiającym stylu wizualnym HD-2D, wykorzystanym wcześniej w grach TRIANGLE STRATEGY i OCTOPATH TRAVELER

LIVE A LIVE zawiera wiele odrębnych rozdziałów, każdy osadzony w innym okresie czasu, z własnym unikalnym wątkiem fabularnym, postaciami, lokacjami i mechaniką rozgrywki. Można dostosować swoją przygodę do własnych potrzeb, decydując o kolejności rozdziałów; bez względu na to, czy zaczniemy na Dzikim Zachodzie jako wędrowiec, za którego głowę wyznaczono nagrodę, czy podczas zmierzchu okresu Edo w Japonii jako shinobi wykonujący tajną misję... To tylko dwa przykłady, z których można wybierać. Turowy system walki również różni się w zależności od rozdziału, a każda postać przynosi odrębny zestaw umiejętności, które w każdej epoce zmieniają rozgrywkę w miarę postępu.

Produkcją LIVE A LIVE na Nintendo Switch zajął się reżyser oryginalnej gry, Takashi Tokita (znany również z pracy nad CHRONO TRIGGER i FINAL FANTASY IV), a muzyka została zremasterowana pod nadzorem Yoko Shimomury ( FINAL FANTASY XV oraz seria KINGDOM HEARTS).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.