Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

29. 10. 2021, Switch
 

Pora na imprezę! – Mario Party Superstars, klasyczna kolekcja zawierająca plansze z gier Mario Party z Nintendo 64 oraz 100 minigier z całej serii Mario Party, jest od dziś dostępna na Nintendo Switch. 

Plansze zostały przeprojektowane dla Nintendo Switch i każda z nich zawiera własne, unikalne wydarzenia. Gracze szukający szybkiej porcji minigier mogą skorzystać z Góry Minigier, która oferuje w sumie siedem różnych opcji – Wolną grę, kooperacyjną Drużynę dwu, Trójkowe wyzwanie, Sporty i łamigłówki, Bitwa o przetrwanie, Pojedynek na monety i Codzienne wyzwanie.

Impreza czeka kiedykolwiek i gdziekolwiek! Możesz grać w trybie online*, na jednej konsoli** lub w lokalnym, bezprzewodowym trybie multiplayer***. W trybie online każdy może wziąć udział w szybkiej sesji z przyjaciółmi lub nawet w maratońskim meczu na 30 tur. Podczas zabawy w pojedynkę można losowo dobierać się w grupy z innymi graczami z całego świata.

Ponadto podczas rozrywki na planszy gracze mogą używać naklejek do komunikacji ze swoimi współimprezowiczami. Grając z przyjaciółmi, mogą korzystać z funkcji wstrzymania na początku każdej tury w trybie gry planszowej. Dzięki temu można łatwo zrobić sobie przerwę i wznowić zabawę później.

* Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnym członkowstwie online.

** Multiplayer wymaga jednego kompatybilnego kontrolera dla każdego gracza. Mogą być wymagane dodatkowe kontrolery (sprzedawane oddzielnie).

*** Lokalny bezprzewodowy multiplayer wymaga jednej konsoli i jednej kopii oprogramowania na gracza.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.