Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

21. 9. 2023, nowości, Switch
 

Znamy Mistrza Polski w Splatoon 3 European Championship 2023! Jest nim drużyna Hydrovsky, która zdominowała finały odbywające się w Warszawie, a oprócz mistrzowskiego trofeum zdobyła również zaproszenie na finał Mistrzostw Europy odbywający się 7 i 8 października we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Polskie finały odbyły się w ramach Splatoon 3 European Championship 2023. Po dwóch weekendach kwalifikacyjnych podczas Pyrkonu i CD-Action Expo, osiem najlepszych polskich drużyn przybyło do Warszawy z jednym celem – zwyciężyć w klasyfikacji generalnej i awansować do europejskich finałów. Hydrovsky okazał się zespołem z najlepszą formą, przechodząc przez cały finał bez ani jednej porażki i zasłużenie zostając zwycięzcą.

Hydrovsky będzie zatem reprezentować Polskę na finałach europejskich rozgrywanych w weekend 7-8 października we Frankfurcie, gdzie zmierzy się z Mistrzami z 11 innych europejskich krajów/regionów. Więcej informacji o finałach można znaleźć tutaj.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i życzymy drużynie Hydrovsky powodzenia w europejskich finałach!

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć tutaj.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie na naszym Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.