Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

12. 3. 2024, nowości, Switch
 

W ramach wczorajszych obchodów Dnia MAR10, Nintendo opublikowało wideo-niespodziankę, w którym ogłosiło daty premiery dwóch oczekiwanych tytułów z Mario i przyjaciółmi, a także trzech klasycznych gier, które wkrótce będą dostępne w ramach abonamentu Nintendo Switch Online na Nintendo Switch. Zapowiedziano również nowy film animowany oparty na świecie Super Mario Bros. 

A teraz zapraszamy do ponownego przeżycia klasycznych wspomnień z Game Boya, rozpoczęcia przygody z Mario w papierowym świecie i poświęcenia odrobiny uwagi Luigiemu (gdyż na to zasługuje). Dzień MAR10 ciąg dalszy:

  • Paper Mario: The Thousand-Year Door nabierze kształtów… wkrótce! Już 23 maja wyrusz wraz z Mario i jego nieodłącznymi towarzyszami przez papierowy świat, aby odkryć tajemnicę Tysiącletnich Drzwi. Błyskotliwa i humorystyczna gra RPG pojawia się na Nintendo Switch dwadzieścia lat po swoim debiucie na Nintendo GameCube. Ta odnowiona wersja zawiera ulepszoną grafikę, odświeżoną ścieżkę dźwiękową i nowe funkcje rozgrywki.
  • Luigi’s Mansion 2 HD otwiera podwoje: Pomóż Luigiemu odzyskać zaginione odłamki Ciemnego Księżyca rozrzucone po kilku różnych nawiedzonych rezydencjach – każda z własnymi zagadkami do rozwiązania i duchami do schwytania. 27 czerwca użyj swojego supermocnego narzędzia do polowania na duchy, Poltergust 5000, aby wyssać duchy (lub zasłony okienne) i nadmuchać powietrze, aby przeszukać każdy zakamarek przerażających, ale jednocześnie urokliwych rezydencji. Upiorna przygoda Luigi's Mansion 2 HD, pierwotnie wydana na Nintendo 3DS, pojawia się na Nintendo Switch w ulepszonej wizualnie wersji HD.
  • Trzy klasyczne gry Mario z Game Boya trafią na Nintendo Switch Online: 12 marca trzy klasyki z Mario trafią na konsolę Nintendo Switch i będą dostępne w ramach biblioteki Game Boy – Nintendo Switch Online: Dr. Mario (Game Boy), Mario Golf (Game Boy Color) oraz Mario Tennis (Game Boy Color).*
  • Nowy film animowany oparty na świecie Super Mario Bros.: W nagraniu wideo niespodziewanie pojawił się Shigeru Miyamoto, aby ogłosić, że Nintendo współpracuje z Illumination nad nowym filmem animowanym opartym na świecie Super Mario Bros. Premiera filmu odbędzie się 3 kwietnia 2026 r. w USA i wielu innych światowych rynkach, a na kilku wybranych terytoriach pojawi się w kwietniu.

* Do korzystania z usługi wymagane jest konto Nintendo i aktywne płatne członkostwo Nintendo Switch Online. Usługa nie jest dostępna we wszystkich krajach. Do korzystania z funkcji online wymagany jest dostęp do Internetu. Obowiązują zasady i warunki.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.