Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

24. 6. 2022, Switch
 

Fire Emblem Warriors: Three Hopes, najnowsza gra z serii Warriors, ukazuje się dzisiaj na Nintendo Switch przynosząc nową opowieść, osadzoną w znanym uniwersum gry Fire Emblem: Three Houses. 

W tej nowej opowieści przyszli władcy trzech narodów rządzących Fódlan skrzyżują drogę z Shezem – najemnikiem wykonującym misję i zarazem głównym bohaterem gry Fire Emblem Warriors: Three Hopes. Shez poszukuje odpowiedzi po tym, jak poniósł brutalną klęskę z rąk tajemniczego Ashen Demona. Gracze pokierują nim podczas tej jeszcze niezbadanej historii i jej rozbieżnych dróg.

Mogą też wypróbować swoje umiejętności taktyczne, wydając rozkazy sojusznikom w czasie rzeczywistym, a jednocześnie rąbiąc i siecząc hordy wrogów. Powracają też niektóre elementy strategiczne z gry Fire Emblem: Three Houses.

Edelgard, Dimitri i Claude, przywódcy trzech potężnych domów Akademii Oficerskiej, również powracają, wraz z dalszymi osobliwymi postaciami. Zanim wyruszysz na pole bitwy, możesz zwiedzić obozowisko i nawiązać kontakt z sojusznikami podczas treningu, spożywania pysznych posiłków i prowadzenia rozmów. Zacieśniając więzi, sojusznicy będą dzielić się osobistymi historiami i odblokowywać nowe umiejętności, które mogą odwrócić losy bitwy.

Gracze mogą rozpocząć swoją przygodę dzięki wersji demonstracyjnej gry Fire Emblem Warriors: Three Hopes, która jest już dostępna w Nintendo eShop. Będą mogli przenieść swoje postępy po zakupie pełnej wersji gry.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.