Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

20. 3. 2024, nowości, Switch
 

Jeszcze w tym tygodniu kurtyna zostanie podniesiona i pojawi się Princess Peach: Showtime!, debiutując na Nintendo Switch 22 marca 2024 roku. W swojej własnej przygodzie Peach łączy siły ze Stellą, strażniczką Sparkle Theater, aby uratować teatr przed nikczemną Grape i jej Sour Bunch. Na szczęście Peach zyskała pewne zadziwiające zdolności: dzięki mocy wstążki Stelli może przemieniać się i stawić czoła złowrogiej trupie aktorskiej Grape. Każda transformacja zapewnia Peach dramatyczne wejście i umiejętności, których potrzebuje, aby uratować przedstawienia – i dzień.

W skład transformacji Peach wchodzą:

  • Swordfighter Peach: Odpieraj Sour Bunch zgrabnymi pchnięciami, unikami i kontratakami.
  • Detective Peach: Załóż swoją detektywistyczną czapkę, aby przesłuchiwać miejscowych, odkrywać wskazówki i rozwiązywać klasyczne zagadki.
  • Kung Fu Peach: Broń się za pomocą zręcznych kopnięć i skoków. Odrzucaj wrogów za pomocą siły i utrzymania równowagi.
  • Patissiere Peach: Piecz i dekoruj słodycze z odrobiną kremu i uroku. Przygotuj coś w wyznaczonym czasie!
  • Ninja Peach: Skrywaj się w otoczeniu za pomocą rekwizytów, przeskakuj ze ściany na ścianę i eliminuj wrogów za pomocą kunai. Poruszaj się sprawnie i atakuj!
  • Cowgirl Peach: Okrążaj wrogów, chwytaj przedmioty za pomocą lassa i osiodłaj swojego wiernego rumaka.
  • Dashing Thief Peach: Włamuj się i prześlizguj przez obronę Sour Bunch. Poczuj dreszczyk emocji (i urok) szpiegostwa.
  • Figure Skater Peach: Pędź z gracją w olśniewającym występie pełnym szybkich obrotów i skoków.
  • Mermaid Peach: Użyj magicznego głosu Peach, aby kierować morskimi stworzeniami, odkrywać ścieżki i współgrać z wodną orkiestrą.  
  • Mighty Peach: Zmień się z bohaterki w superbohaterkę! Broń mieszkańców zadając potężne ciosy i dysponując nadludzką siłą.

Darmowe demo, w którym gracze mogą zasmakować transformacji w Swordfighter Peach i Patissiere Peach, jest już dostępne w Nintendo eShop. W pierwszej z tych roli wykonuj zamachy, zadawaj ciosy, rób uniki i kontratakuj, pokonując pełną akcji scenę. Następnie zmień się w Patissiere Peach i przygotuj szereg pysznych deserów, aby zapobiec poważnemu kryzysowi słodkości na Festiwalu Słodyczy.

22 marca, wraz z premierą gry Princess Peach: Showtime!, będą dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych i w My Nintendo Store kontrolery Joy-Con w kolorze pastelowego różu.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.