Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

22. 4. 2022, Switch
 

Xenoblade Chronicles 3 na Nintendo Switch pojawi się wcześniej niż oczekiwano! Pierwotnie zapowiadana na wrzesień 2022 roku, gra ukaże się już 29 lipca. W najnowszej odsłonie tej długoletniej serii gier RPG gracze wyruszają na epicką przygodę opowiadającą wielką historię, której głównym tematem jest „życie”, jednocześnie spajającą przyszłość dwóch poprzednich gier z serii Xenoblade Chronicles. 

Gracze wcielą się w role bohaterów Noaha i Mio podczas niepokojów panujących między narodami Keves i Agnus. Sześć postaci pochodzących z tych narodów połączy siły, aby poznać prawdę kryjącą się za konfliktem i wyruszy do Swordsmarch, krainy przebitej gigantycznym mieczem. 

Nowy trailer Xenoblade Chronicles 3 launches July 29th! (Nintendo Switch) ujawnia tło dla podróży grupy w Aionios, rozległym i wysublimowanym świecie przyrody, oraz zdradza nowe szczegóły dotyczące systemu walki:

  • Stań do walki z maksymalnie siedmioma postaciami: Podobnie jak w poprzednich grach z serii Xenoblade Chronicles, bitwy rozpoczynają się od stawienia czoła wrogom bezpośrednio na polu walki. Gracze mogą kierować sześcioosobową drużyną Noaha, a także dodatkowymi postaciami, które spotkają w trakcie przygody. Każda postać ma swoją własną rolę w bitwie, co pozwala na stosowanie zróżnicowanych strategii.
  • Zmiana klasy: Noah to Swordfighter, specjalizujący się w atakach na bliski dystans, podczas gdy klasą Mio jest Zephyr, ściągający na siebie uwagę wroga, jednocześnie unikając jego uderzeń. W ten sposób każda postać ma własną klasę z własnymi atutami. Wraz z postępem rozgrywki gracze mogą zmieniać klasy postaci, tworząc w ten sposób dostosowaną do swoich potrzeb drużynę.
  • Nowy system Interlink: Każda z par tag-team: Noah i Mio, Lanz i Sena oraz Eunie i Taion może skorzystać z systemu Interlink, jeśli spełnione zostaną określone warunki. Połączą się one wtedy w gigantyczną formę zwaną Ouroborosem. Każdy Ouroboros ma swój własny potężny zestaw ruchów, a decyzja o tym, kiedy się przemienić, może być kluczem do wygrania bitwy.

Edycja kolekcjonerska gry będzie dostępna wyłącznie w My Nintendo Store, a w jej skład wejdą: opakowanie z grafiką Masatsugu Saito, kolorowy, wydany w twardej oprawie, liczący ponad 250 stron artbook z grafikami koncepcyjnymi oraz steelbook na kartridż z grą. Więcej szczegółów na temat edycji kolekcjonerskiej podamy wkrótce. 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.