Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Kod:
HRG2297
EAN (kod kreskowy):
6936685220393
Ilošč sztuk w opakowaniu:
30
Waga:
0.59 kg
Objętość:
2.11 l
Producent:
GameSir

Obsługiwane platformy: Xbox Series X|S, Xbox One i Windows 10/11

Możliwości podłączenia: połączenie przewodowe, odłączany kabel USB-C o długości 3 m

Gniazdo audio 3,5 mm: tak

Przycisk wyciszenia mikrofonu: tak

Przyciski mikroprzełączników: tak, ABXY

Spusty analogowe: tak, czujniki magnetyczne z efektem Halla

Joysticki analogowe: tak, ALPS

Silniki udarowe: tak, łącznie 4, w każdym z uchwytów i spustów

Przyciski tylne: tak, 2 przyciski tylne z możliwością mapowania

Oprogramowanie do personalizacji: tak, GameSir Nexus

Bateria: nie

Rozmiar produktu: 152*103*63 mm

Waga netto: 256 g

                       Oficjalnie licencjonowany kontroler GameSir G7 dla XBOX i PC

Kompatybilny z konsolami Xbox Series X|S, Xbox One i Windows 10/11.

Nowy sposób na łatwą zmianę stylizacji konsoli Xbox za pomocą GameSir G7, doskonałego, spersonalizowanego kontrolera przewodowego Xbox. Jest on wyposażony w dwie wymienne płyty czołowe, które można pomalować według własnej wyobraźni, dodatkowy tryb spustu włosowego, dodatkowe tylne przyciski, oprogramowanie GameSir Nexus i wiele więcej. Łatwa personalizacja kontrolera, od wewnątrz do zewnątrz.

Wysoka prędkość, bardzo niska latencja wejściowa:
GameSir G7 został zaprojektowany, aby zapewnić graczom najwyższą przewagę nad konkurencją, z częstotliwością odpytywania 265 Hz i niskim czasem reakcji <0,004 s. Zniszcz opóźnienia wejściowe i zdominuj pole bitwy, sprawiając, że każdy ruch będzie jeszcze płynniejszy.

Dwie wymienne płyty czołowe odpowiednie do pomalowania, łatwa i niezliczona możliwość personalizacji:
Spersonalizuj swój unikalny kontroler Xbox i natychmiast się wyróżnij. Nasze dwie wymienne płyty czołowe z możliwością malowania pozwalają dostosować kontroler G7 do własnych upodobań bez konieczności jego demontażu. Daj się ponieść wyobraźni podczas personalizacji, czy to dla siebie, czy dla swoich bliskich.

W pełni konfigurowalne oprogramowanie:
Oprogramowanie GameSir Nexus zapewnia jeszcze więcej możliwości personalizacji i zabawy z kontrolerem G7. Twórz profile kontrolera, mapując przyciski, dostosowując przekątną D-pada, ustawiając strefy drążków i spustów, konfigurując wibracje i wiele więcej. Za pomocą oprogramowania GameSir Nexus możesz łatwo skonfigurować 0 Deadzone i przełączać się między trybem domyślnym a naszym ekskluzywnym trybem „Raw”. Wypróbuj nasze wyjątkowe wyzwalacze impulsowe dla wszystkich gier. Zapisz do trzech profili i korzystaj z wybranego dla dowolnej gry. Oprogramowanie umożliwia również aktualizację oprogramowania sprzętowego kontrolera.

Najlepsza płynność w swojej klasie:
Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii efektu Halla, kontroler reaguje nawet na najmniejszy ruch palców, zapewniając najlepszą w swojej klasie płynność i precyzję. Gracze FPS i akcji mogą nawet szybko przejść do trybu Hair Trigger, przytrzymując przyciski M+LT/RT, dopóki kontroler nie zacznie wibrować. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz precyzyjnego sterowania liniowego, czy maksymalnej responsywności, kontroler G7 zapewni Ci przewagę nad konkurencją.

Komfortowe w dotyku, a jednocześnie dostosowane przyciski przednie:
Specjalnie dostrojone przyciski dotykowe GameSir mają pięciowarstwową strukturę. Mikroprzełączniki zapewniają szybką aktywację ze zminimalizowaną odległością aktywacji wynoszącą zaledwie 0,6 mm, a wbudowany zestaw zawierający miękką gumową podkładkę i uchwyt zapewnia satysfakcjonujące naciśnięcia oraz wyraźne, ale amortyzowane wyczucie.

Joysticki o wysokiej wydajności:
Zoptymalizowane pod kątem algorytmu bez fluktuacji i odchyleń, joysticki zapewniają płynną, precyzyjną kontrolę 360°. Za pomocą oprogramowania GameSir Nexus możesz łatwo ustawić 0 Deadzone i przełączać się między trybem domyślnym i ekskluzywnym „Raw”, aby zapewnić w różnych grach lepsze wrażenia z rozgrywki. Pierścienie ślizgowe zapobiegające tarciu zapewniają wyjątkowo płynne sterowanie joystickami, zmniejszając szorowanie i wydłużając czas ich użytkowania.

Hiperrealistyczna struktura silnika Quad: 
Dwa wyraźnie wibrujące silniki są umieszczone w uchwytach, zapewniając silne i delikatne wibracje. Dwa silniki w spustach zapewniają sprzężenie zwrotne aż do opuszków palców. Doświadcz prawdziwego i precyzyjnego sprzężenia zwrotnego z wstrząsów, strzałów i jazdy po nierównych powierzchniach.

Regulacja głośności:
Podłącz swoje ulubione słuchawki do wbudowanego gniazda audio 3,5 mm i szybko kontroluj głośność na bieżąco bez żadnego oprogramowania, niezależnie od tego, czy jest to dźwięk główny, czy głośność czatu głosowego. Możesz nawet łatwo wyciszyć mikrofon za pomocą krótkiego naciśnięcia przycisku wyciszenia mikrofonu z jasnym czerwonym wskaźnikiem.
*Służy do regulacji głośności zestawu słuchawkowego. Aby sterować głośnością, należy podłączyć zestaw słuchawkowy.

Mapowanie na bieżąco:
Zaprojektowany z myślą o profesjonalnym graniu mobilnym, GameSir G7 posiada dwa dodatkowe tylne przyciski, dzięki czemu możesz mapować swoje działania w grach na bieżąco i ładować swoje ulubione mapowania przycisków za pomocą oprogramowania, lub bez niego, podczas gry. Mapowania są natychmiast programowalne i synchronizowane w czasie rzeczywistym.
Przyciski mapowalne: A/B/X/Y/LB/RB/LT/RT/L3/R3/D-pad/Menu/Xbox/View/Share

Wygodne sterowanie:
Tekstury na zderzakach i spustach utrzymują palce pod kontrolą podczas szybkiej akcji, a teksturowane gumowe uchwyty z tyłu zapewniają wygodę przez cały dzień.

Wszechstronność:
GameSir G7 zapewnia płynną, bezproblemową rozgrywkę z mniejszymi opóźnieniami oraz bez obaw o wyczerpanie baterii.

Zawartość opakowania:

GameSir-G7 *1

Wymienny biały panel przedni *1

Karta Xbox Game Pass Ultimate *1

Kabel USB-C o długości 3 m *1

Podręcznik użytkownika *1

Karta potwierdzenia i obsługi posprzedażnej *1

Naklejka GameSir *1

Certyfikat *1Brak komentarzy..