Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Kod:
HRG8579
EAN (kod kreskowy):
6936685220478
Ilošč sztuk w opakowaniu:
20
Waga:
0.38 kg
Objętość:
1.21 l
Producent:
GameSir

Dane techniczne​:
Platforma OS: Android 8.0 lub nowszy
Łączność: wbudowane połączenie kablowe Type-C z telefonem
Kompatybilny rozmiar telefonu:

  • téměř horizontálně a vertikálně vycentrovaný port Type-C jako u běžných telefonů se systémem Android
  • Długość 110-179 mm
  • Grubość 12 mm lub mniej (w przypadku używania bez etui na telefon, bez grubości kamery)
  • Grubość 10 mm lub mniej (z etui na telefon o grubości ≤ 1 mm, bez grubości kamery)

Opis produktu

Ciesz się grą w pełni dzięki GameSir X2 Pro, mobilnemu kontrolerowi do gier ze znakiem jakości Xbox. Zaprojektowany specjalnie z myślą o grach Xbox opartych na chmurze na smartfonach z systemem Android, X2 Pro jest wyposażony w analogowe spusty z efektem Halla, mikroprzełączniki Kailh, joysticki Alps 3D, 2 przyciski tylne z możliwością mapowania i teksturowane gumowe uchwyty. Zabierz tytuły AAA na przenośną rozgrywkę. X2 Pro zwiększa wrażenia z gier mobilnych wykraczając poza konsolę, umożliwiając grę każdemu, w dowolnym miejscu i czasie.

Cechy kluczowe: 

1. Oficjalna licencja Xbox dla smartfonów z systemem Android.

2. Zawiera 1 bezpłatny miesiąc Xbox Game Pass Ultimate: Otrzymaj 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate ZA DARMO z X2 Pro. Już teraz skorzystaj z ponad 100 wysokiej jakości gier Xbox.

* Dotyczy tylko nowych subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate. Wymagana karta kredytowa. Jeśli nie anulujesz subskrypcji, po zakończeniu okresu promocyjnego zostaniesz obciążony opłatą w wysokości aktualnej ceny członkostwa. Limit: 1 na osobę/konto.

3. Graj w najlepsze gry na PC i konsole z chmury: Użyj X2 Pro, aby cieszyć się świetnymi grami na PC i konsole w bardziej przystępny, ale wciąż oferujący przewagę nad konkurencją sposób, bez konieczności kupowania wysokiej klasy komputera PC lub konsoli. Obsługa niemal wszystkich popularnych usług gier w chmurze, takich jak Xbox Cloud Gaming (Beta) z Xbox Game Pass Ultimate, Stadia, NVIDIA GeForce Now i Amazon Luna.

4. Graj zdalnie na konsoli Xbox i komputerze PC z dowolnego miejsca: Graj zdalnie na konsoli Xbox i komputerze PC z X2 Pro w wybranym miejscu w pokoju lub poza domem. Obsługuje prawie wszystkie znane usługi streamingowe, takie jak Xbox Remote Play, Steam Link, Rainway i Moonlight.     

5. Graj w dowolną grę na Androida obsługującą kontroler: Podłącz swój telefon do X2 Pro i wskocz bezpośrednio do wszystkich gier obsługujących kontroler, od Diablo Immortal po Fortnite, bez kłopotliwego sterowania za pomocą ekranu dotykowego.  

6. Sterowanie na poziomie konsoli:

A. Wyzwalacze analogowe z efektem Halla: Doświadcz płynnej, perfekcyjnej kontroli przyspieszania i hamowania w grze Forza Horizon 5 dzięki analogowym wyzwalaczom z efektem Halla, które działają z dokładnością do 0,1 mm — wszystko masz pod pełną kontrolą na wyciągnięcie ręki.

B. Joysticki Alps 3D: Wyposażony w joysticki Alps 3D, X2 Pro zapewnia płynną, precyzyjną kontrolę w zakresie 360°. Poza tym klikalne przyciski L3/R3 zapewniają dodatkowe opcje wprowadzania danych podczas gry, dzięki czemu możesz cieszyć się ulepszonymi wrażeniami z gry.

C. Zderzaki Kailh Microswitch: Zaprojektowany ze zderzakami Kailh Microswitch, X2 Pro zapewnia responsywne i dotykowe sprzężenie zwrotne przy zmniejszonej odległości uruchamiania tylko o 0,6 mm, około 40% mniej niż normalny kontroler membranowy.

D. Natychmiastowo podłączane przyciski tylne: Zaprojektowany z myślą o profesjonalnym poziomie grania mobilnego, X2 Pro posiada 2 dodatkowe przyciski tylne, dzięki czemu można mapować cenne działania w grze na bieżąco, nawet w środku gry. Programuj i używaj natychmiast, bez konieczności instalowania oprogramowania.

7. Bezpośrednie połączenie typu C, znikome opóźnienie wejścia: Dzięki bezpośredniemu połączeniu z telefonem za pośrednictwem portu Type-C, X2 Pro zapewnia znikome opóźnienie sygnału wejściowego bez opóźnienia sygnału bezprzewodowego.

8. Dopasuj swój styl gry​: X2 Pro oferuje opcje dostosowywania, od wymiennych przycisków ABXY po nakładki na joysticki. Dlatego różni gracze mogą dostosować go do własnego stylu gry w różnych grach i grać jak najlepiej. 

Uwagi:

W razie potrzeby można użyć urządzenia innego niż załączone X2: tylko niektóre telefony z systemem Android obsługują ładowanie przelotowe. Poniżej znajduje się krótka lista kompatybilnych i niekompatybilnych telefonów. Należy pamiętać, że lista nie jest kompletna ze względu na liczbę telefonów na rynku i naszą ograniczoną zdolność do testowania wszystkich telefonów. Inne telefony mogą, ale nie muszą działać z ładowaniem przelotowym na X2 Pro.
Kompatybilne z ładowaniem przelotowym: 

Black Shark 2, Black Shark 3, Google Pixel4 XL, HONOR V30 Pro, HUAWEI Mate 40 Pro, HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro, Realme GT2 Pro, Samsung Note10, Samsung S20, Smartisan Nut 3 , Sony Xperia 1, vivo iQOO, vivo iQOO 3, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi Mix 3, Xiaomi MIX 4 itp.
Nekompatibilní:
HONOR 10, HUAWEI nova 9 Pro, HUAWEI P50 Pro, OnePlus 10 Pro, OnePlus 6, OnePlus 7T, Oppo Reno, Realme X2 Pro, REDMAGIC 7 Pro , Redmi K30 Pro itp.Brak komentarzy..