Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

LEGO Disney Princess 43187 Wieża Roszpunki

N
Kod:
GTL3520
EAN (kod kreskowy):
5702016907803
Ilošč sztuk w opakowaniu:
3
Waga:
0.8 kg
Objętość:
6.94 l

Przeszukuj wieżę Księżniczki Roszpunki i odkrywaj sekrety! Ciesz się widokiem z balkonu razem z Pascalem, a potem pomóż Roszpunce dokończyć jej obraz. Wyrusz na wyprawę do jaskini pod wieżą i dowiedz się, co kryje się za sekretnymi drzwiami. Wypróbuj huśtawki, zrelaksuj się przy ognisku lub wybierz się do karczmy z Flynnem Rajtarem. Po dniu pełnym wrażeń, połóż się w łóżku i naładuj baterie na kolejną przygodę!

Wieża z jaskinią i sekretnym pomieszczeniem oraz 2 mniejsze modele, które jeszcze bardziej wzbogacą zabawę.

Szczegółowy model wieży ma łącznie 4 pokoje – pomieszczenie twórcze, sypialnię, przytulny salon oraz jaskinię z tajemniczymi drzwiami.

W zestawie znajdują się również 2 mniejsze modele dla jeszcze większej porcji kreatywnej otwartej zabawy – huśtawka z włosów Roszpunki i karczma Dziarskie Kaczątko, która zawiera część wypoczynkową i pianino.

Zestaw zawiera 2 minifigurki – Księżniczkę Disney’a – Roszpunkę i Flynna – oraz figurkę kameleona Pascala z LEGO Disney.

Czteropiętrowa wieża z wyszukanymi detalami.

Model wieży ma ponad 44 cm wysokości, 11 cm szerokości i 8 cm głębokości.

Nie są wymagane baterie.

Prosty ilustrowany przewodnik pomoże dzieciom zbudować wieżę, w której będą mieszkali Roszpunka, Flynn i kameleon Pascal.

Ten wspaniały zestaw daje dzieciom możliwość zbudowania wieży Roszpunki i zabawy z dzielną księżniczką i jej przyjaciółmi.

Liczba elementów: 369.

Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

Kraj pochodzenia: UEBrak komentarzy..