Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
GTL5092
EAN (kod kreskowy):
5702017567464
Ilošč sztuk w opakowaniu:
3
Waga:
0.5 kg
Objętość:
7.2 l

Możesz także liczyć na wieżę stereo i kostkę w formie książeczki, która będzie zachęcać do recytowania alfabetu i czytania liter. Stwórz kreatywną historię z liter. Dowiesz się tak wiele! Na przykład rozpoznając litery i kolory, poprawisz mówienie i ćwiczysz umiejętności motoryczne. A czeka Cię mnóstwo dobrej zabawy!

LEGO® DUPLO ® to niewyczerpane źródło kreatywnej zabawy dla wszystkich małych dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Klocki są specjalnie zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​małych rączek, a jednocześnie były całkowicie bezpieczne, dzięki czemu można je łatwo podnosić, układać i ponownie rozkładać, nie ograniczając ich kreatywności. Zestaw można łatwo połączyć z innymi zestawami konstrukcyjnymi LEGO® DUPLO®, aby zapewnić jeszcze więcej kreatywnej zabawy.

Właściwości:

- zabawna, kreatywna gra LEGO®
- wysokiej jakości materiał i precyzja poszczególnych części mieszcząca się w rączkach małych dzieci
- budowanie z elementów ćwiczy cierpliwość, budując dzieci rozwijają motorykę małą, rozwijają - - kreatywność i wspierają wyobraźnię
- Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa


Zawartość Paczki:

- kostki do zbudowania modelu
- mobilna ciężarówka
- 2 figurki
- Akcesoria
- instrukcje


Materiał: tworzywo sztuczne

Wymiary: 14 x 11 x 7 cm

Wiek: 2+

Ilość części: 36 szt

Kraj pochodzenia: UEBrak komentarzy..