Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Z
Kod:
G3D1016
EAN (kod kreskowy):
8594177461563
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.88 kg
Objętość:
5.47 l
Producent:
3Dsimo

Nie można kupić produktu.

3Dsimo multipro 2 posiada kilka ulepszeń, które wprowadziliśmy w oparciu o opinie naszych klientów.

Główne ulepszenia 3Dsimo multipro 2:

- Nowy mechanizm podawania filamentu. Dzięki temu mechanizmowi podawanie filamentu zostało zwiększone 3,5x. Oznacza to, że będziesz mógł tworzyć większe obiekty znacznie szybciej.

- Ulepszenia w całym mechanizmie dla większej trwałości i stabilności.

- Nowe FW, dzięki któremu możliwość tworzenia własnych profili materiałowych staje się dużo łatwiejsza.

- 3Dsimo multipro 2 można skonfigurować w 15 językach.

- Możliwość osiągnięcia wyższych temperatur zarówno przy lutowaniu, wypalaniu jak i przy nastawieniach 3D.

 

Ten produkt jest kompatybilny z wszystkimi ustawieniami zaprojektowanymi dla linii produktów 3Dsimo multipro.

 

Podstawowe funkcje produktu to:

- Rysunek 3D

- Lutowanie

- Wypalanie (obróbka modeli 3D)

- Cięcie drutem oporowym

- Połączenie z aplikacją mobilną (IOS, Android)

- Elementy z tworzyw sztucznych odporne na wysoką temperaturę

- Automatyczne wykrywanie nastawień (rozwiązanie przyjazne dla użytkownika)

- Wstępnie ustawione profile materiałowe

- Odporność na uderzenia

- Możliwość aktualizacji FW po wprowadzeniu nowych opcji

 

Rysunek 3D:

Urządzenie to może wykorzystywać wszystkie materiały dostępne na rynku, jak również te, które dopiero się pojawią. Z regulowaną temperaturą (do 270° C) i prędkością wyciskania. Służy do prac wykończeniowych w druku 3D, naprawy elementów plastikowych lub do rysowania 3D.

Za pomocą tego urządzenia można tworzyć trójwymiarowe modele, biżuterię, dekoracje, rysunki, akcesoria i wiele innych. Naprawiaj plastikowe przedmioty w swoim domu (np. słuchawki, zegary, plastikowe naczynia, miksery, piloty lub plastikowe części samochodowe i motocyklowe). Główną zaletą urządzenia jest możliwość regulacji temperatury i prędkości podawania materiału.

 

Wypalanie:

Opcja wypalania jest szczególnie przydatna do wygładzania modeli rysowanych 3D lub modeli drukowanych 3D. Stosuje się ją również do rysowania w drewnie i skórze. Obecnie można ustawić temperaturę nawet do 500° C.

Stań się artystą i przeprojektuj rzeczy wokół siebie. Chcesz ozdobić drewnianą deskę, drewnianą łyżkę lub walec? Nie ma problemu! Zmień skórzany pasek, buty lub kurtkę w swój własny styl.

 

Lutowanie:

Ta opcja zastępuje w pełni nawet urządzenia do lutowania. Świetnie nadaje się dla wszystkich majsterkowiczów i techników lutowania elementów lub prostych napraw kabli.

Odkryj w sobie inżyniera. Po co kupować drogą stację lutowniczą, skoro jest 3Dsimo MultiPro, która w 10 sekund może podgrzać lut w temperaturze do 470°C? Przystawka lutownicza jest doskonałym narzędziem nie tylko dla entuzjastów, ale nawet jako profesjonalne narzędzie do produkcji na dużą skalę. Teraz możesz naprawić uszkodzony kabel USB, uszkodzone słuchawki lub rozpocząć tworzenie własnego urządzenia elektronicznego.

3Dsimo multipro 2 posiada kilka ulepszeń, które wprowadziliśmy w oparciu o opinie naszych klientów.

Cięci pianki:

Za pomocą przystawki do cięcia drutu oporowego można ciąć i kształtować tworzywa piankowe lub sztywne tworzywa sztuczne, w tym pleksi. Przystawka tnąca jest również wyposażona w podstawę do regulacji kąta nachylenia. Zostań architektem lub modelarzem i zacznij tworzyć duże budynki lub funkcjonalne modele RC (samochody, samoloty, łodzie). Za pomocą plastiku, plexi, styropianu, miękkiej pianki lub EPP

 Brak komentarzy..