Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Kod:
NSS265
EAN (kod kreskowy):
045496426484
Ilošč sztuk w opakowaniu:
20
Waga:
0.05 kg
Producent:
Nintendo

Parametr Opis
Lokalizacja Angielski
Platforma Nintendo Switch
Typ dystrybucji w pudełku

Odkryj świat nowych i znajomych już twarzy, stań przed wyzwaniami związanymi z życiem w wiosce i przeżyj nowe przygody w grze Harvest Moon: One World. Zarządzaj swoją rozwkitającą farmą w tej nowej grze na konsoli Nintendo Switch!

Czy możesz sobie wyobrazić świat bez pomidorów, truskawek, a nawet kapusty? Dokładnie w takiej  sytuacji się znajdziesz grając w najnowszą wersję Harvest Moon. Tylko stara książka zawiera informacje o tym, co było kiedyś… Wyrusz w przygodę z tajemniczym odkryciem, które rozprzestrzenia się nie tylko w Twoim rodzinnym mieście, ale na całym świecie!

Jakie miejsca czekają na Twoje odkrycie? Na przykład piękne plaże Halo Halo lub ośnieżone szczyty Gór Salmiakki. Dosłownie cały świat gry czeka, aż zaczniesz go odkrywać.

Harvest Moon: One World zaoferuje przeprojektowaną oprawę graficzną, która pozwoli odkrywać świat gry w zupełnie nowy sposób a to zarówno doświadczonym fanom, jak i zupełnym nowicjuszom.

Harvest Moon: One World ukaże się na konsoli Nintendo Switch 5 marca 2021 roku.Brak komentarzy..