Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Kod:
NSS5242
EAN (kod kreskowy):
045496511890
Ilošč sztuk w opakowaniu:
20
Waga:
0.05 kg
Objętość:
0.2 l
Producent:
Nintendo

Parametr Opis
Rodzaj Platformowe
Lokalizacja Angielski
PEGI 7
Typ dystrybucji w pudełku

PRZYGODA, KTÓRA ROZBAWI CIĘ DO ŁEZ!

Wraz z Mario i przyjaciółmi wyrusz w podróż, aby odkryć legendarny skarb za pradawnymi Thousand-Year Door. Przezabawna przygoda pełna kolorowych postaci i papierowej zabawy nadchodzi w Paper Mario: The Thousand-Year Door na Nintendo Switch!

Welcome to Rogueport! Mario visits this notorious town of ruffians to help Princess Peach on a treasure hunt. But Peach is nowhere to be seen! After learning about the legend of the Crystal Stars, Mario sets out to find them and hopefully track down the princess too…

Rzecz jasna, Mario nie jest jedyną osobą, która chciałaby odnaleźć Crystal Stars – a tym razem nie tylko Bowser chce narobić kłopotów! Czy nasz bohater może odkryć te starożytne artefakty, otworzyć Thousand-Year Door ukryte głęboko pod miastem, a może nawet uratować świat?

PAPIEROWY ŚWIAT PEŁEN NIESPODZIANEK

Aby znaleźć Crystal Stars, będziesz musiał udać się poza mury Rogueport i przemierzyć świat. Po drodze czekają na ciebie wszelkiego rodzaju odkrycia: ogromny smok czający się w upiornym zamku, przeklęte miasto spowite wiecznym zmierzchem, brawurowa praca detektywistyczna na pokładzie jadącego pociągu i wiele więcej!

W trakcie całej przygody będziesz świadkiem, jak Mario i jego nowo poznani przyjaciele biorą udział we wszelkiego rodzaju zabawnych wybrykach. Niezależnie od tego, czy chodzi o ekscytującą bijatykę w efektownym Glitz Pit, popisy na wraku statku na odludnej wyspie, czy nawet szaloną misję na Księżyc, za każdym rogiem czeka coś niesamowitego!

CO NOWEGO?

- Paper Mario: The Thousand-Year Door w wersji na Nintendo Switch posiada szereg ulepszeń, w tym:

- Ulepszoną oprawę wizualną

- Na nowo zaaranżowaną ścieżkę dźwiękową

- Galerie grafik i dźwięków, pozwalające na odsłuchanie zarówno nowej, jak i oryginalnej wersji ścieżki dźwiękowej oraz zapoznanie się ze szkicami postaci i lokacji.

- Ulepszony system podpowiedzi, dzięki któremu zawsze będziesz pamiętał, dokąd powinieneś się udać.

- Oto Mistrz Walk! Ten hardy Toad jest do dyspozycji, aby udzielić Ci wszelkiego rodzaju wskazówek dotyczących starć.

- Nowy system rur ukryty pod Rogueport, który pozwala szybko wrócić do obszarów, które już ukończyłeś – wielce przydatne w przypadku konieczności ponownego odwiedzania!Brak komentarzy..


Powiązane produkty
życzenie specjalne


captcha image

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.