Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
UAS5004U
EAN (kod kreskowy):
4710474831548
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
3.43 kg
Objętość:
16.38 l
Producent:
Asustor

Rozszerzenia: USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Typ C
Dysk twardy: 4 x SATA3 6Gbps; 3,5"/2,5" HDD/SSD
Maksymalna pojemność wewnętrzna brutto: 88 TB (22 TB HDD x 4, pojemność może się różnić w zależności od typu RAID)
Dyski wymienne podczas pracy
Pamięć flash: 32 MB flash
Wentylator: 120mm x1
Zasilacz/adapter: 90W x1
Napięcie wejściowe: 100V do 240V AC
Certyfikaty: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, BIS, KCC, EAC
Temperatura pracy: 0°C~40°C
Wilgotność: 5% do 95% RH
Wymiary: 174 x 170 x 230 mm
Waga: 2,3 kg
Obsługiwane modele: AS31, 32, 40, 61, 62, 63, 64, Nimbustor, Nimbustor Gen2, Drivestor, Drivestor Pro, Drivestor Lite, Drivestor Pro Gen2, Lockerstor, Lockerstor Gen2, Lockerstor Pro, Flashstor
Link do producenta: Asustor

Podstawowe cechy:

  • Podłącz i uruchom
  • 10 Gb/s USB 3.2 Gen 2 przez Type-C
  • Używaj do 22 TB na lokalizację
  • Smart power synchronization pomaga oszczędzać energię
  • Inteligentne sterowanie wentylatorem utrzymuje dyski twarde w niskiej temperaturze
  • Obsługuje technologię zimnego backupu MyArchive

Szybciej i łatwiej!
Zupełnie nowy Xpanstor 4 wykorzystuje USB 3.2 Gen 2 ze złączem Type-C. Xpanstor 4 jest również wstecznie kompatybilny z urządzeniami ASUSTOR NAS, które obsługują USB 3.2 Gen 1 i będzie działać z maksymalną prędkością 5 Gb/s, jaką mogą utrzymać te urządzenia. Dzięki Xpanstor 4 możesz zwiększyć pojemność swojego urządzenia NAS, aby rozszerzyć swój przepływ pracy zgodnie z potrzebami.

MyArchive Welcome
Xpanstor 4 obsługuje technologię przechowywania na zimno MyArchive. Bezpośrednie włożenie dysku twardego MyArchive do dostępnego przedziału i uzyskanie dostępu do danych sprawia, że dostęp do danych jest niezwykle wygodny. Dzięki MyArchive można również skonfigurować harmonogramy tworzenia kopii zapasowych z automatycznym podłączaniem i odłączaniem, dzięki czemu tworzenie kopii zapasowych jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Sleeps while your NAS sleeps
Gdy podłączony NAS przechodzi w stan uśpienia lub wyłącza się, Xpanstor 4 jednocześnie przechodzi w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię i żywotność sprzętu. Ponadto jasność diod LED w Xpanstor 4 synchronizuje się z NAS, zapewniając, że żadne jasne światła nie świecą się, gdy NAS jest wyłączony

Chłodny i cichy
Wewnętrzny wentylator, który można znaleźć wewnątrz Xpanstor 4, automatycznie dostosowuje swoją prędkość w zależności od temperatury dysku twardego, zachowując równowagę między dźwiękiem a wydajnością.

Stabilna łączność USB
Xpanstor 4 posiada specjalnie zaprojektowane złącze i kabel USB-C. Kabel dołączony do Xpanstor 4 blokuje się z jednostką rozszerzającą za pomocą dwóch śrub po każdej stronie kabla, aby zablokować go w jednostce rozszerzającej i zapobiec przypadkowemu odłączeniu. Dołączony kabel USB jest niezastrzeżony i wymienny, co zapewnia większą trwałość i mniejszą ilość odpadów elektronicznych.

Odpowiedni dla komputerów PC
Urządzenie Xpanstor 4 sprawdza się również jako rozwiązanie DAS. Podłączając Xpanstor 4 do komputera PC, można uzyskać dostęp do maksymalnie czterech niezależnych dysków, które mogą być używane na komputerze z systemem Windows, Mac lub Linux do zastosowań obejmujących między innymi przechowywanie danych, klonowanie dysków i diagnostykę.


Pierwszej klasy gwarancja
Wszystkie produkty ASUSTOR NAS są objęte 3-letnią gwarancją. Obsługa klienta i serwis są priorytetem dla ASUSTOR, aby zapewnić najwyższy standard obsługi posprzedażnej i wsparcia technicznego.Brak komentarzy..życzenie specjalne


captcha image

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.