Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
UB511
EAN (kod kreskowy):
8595142715643
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX


Mierzenie częstotliwości pulsu 24 godzin
U-Band P1 GPS mierzy w małych interwalach 24 godzin dziennie częstotliwość pulsu za pomocą czujnika fotoelektrycznego, które w połączeniu z dokładnym algorytmem uzyskuje dokładne dane o częstotliwości mierzenia w ciągu dnia i w ciągu ćwiczenia.

Jednorazowa aktywność sportowa i GPS
Opaska także mierzy czasowo ograniczone aktywności ćwiczenia, jakimi są na przykład ćwiczenie, bieganie, jazda rowerem, badminton, koszykówka itp. Za pomocą wbudowanemu GPS jest możliwe w aplikacji na telefonie śledzić trasę łącznie mapy podczas aktywności sportowej.

Mierzenie ruchomych aktywności w ciągu dnia
Gdziekolwiek jesteście, wbudowany czujnik zapisuje kroki, odległość czas aktywności i spalone kalorie. Jeżeli se ustawicie opaskę, że by Was poinformuje przy dłuższym czasie siedzenia, opaska was poinformuje wibracjami.

Automatyczne mierzenie jakości snu
U-Band P1 automatycznie rozpoznaje waszą jakość snu, łącznie stopnia i czasu, przez który byliście obudzeni. Po synchronizacji danych z aplikacją może użytkownik online sprawdzać grafik z waszym trendem snu i ustawić cichy alarm, który was obudzi do nowego dnia.

Notyfikacja z aplikacji na telefonie
W aplikacji możecie ustawiać różne powiadomienia i dobrać im właściwy tryb wibracji.

Powiadomienie i połączeniach przychodzących.
Podczas połączenia przychodzącego U-Band P1 włącza ciche wibracje i pojawia się nazwa kontaktu lub numer, jeżeli jest telefon w zasięgu opaski (do 6-10 metrów). Nie przegapicie żadne ważne połączenie.

Zdalne robienie zdjęć
Użytkownik może zdalnie sterować telefonem, by zrobić zdjęcie za pomocą przycisku na opasce lub obrotem nadgarstkiem/opaski do siebie.

Wodoodporny
U-Band P1 GPS to wodoodporna opaska (ATM50) i można z niej korzystać podczas kąpieli lub pływania. 

Bardzo prosta aplikacja w języku angielskim.
Aplikacja służy do synchronizacji danych i jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada wszystkie dane i aktywności z ubiegłych dni, tygodni, i miesięcy. Użytkownik se może ustawić dzienny cel krów, snu lub ustawić poinformowanie wibracjami o dłuższym czasie nieaktywności. Lub ustawić alarm na konkretny czas. Aplikacja ma funkcję automatycznej aktualizacji firmware opaski.Brak komentarzy..