Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
GTL5091
EAN (kod kreskowy):
5702017583266
Ilošč sztuk w opakowaniu:
2
Waga:
0.5 kg
Objętość:
7.2 l

Rolnik z pewnością będzie wdzięczny, jeśli pomożesz mu w opiece nad zwierzętami. W skład gospodarstwa wchodzi dom gospodarczy, stajnia, kurnik i stodoła na siano. Przyjrzyj się dobrze wszystkiemu, a następnie zabierz się do pracy. Ale nie martw się, na pewno sprawi ci przyjemność opiekowanie się zwierzętami. Rolnik pokaże Ci, jak umyć jabłka, którymi następnie nakarmisz krowę i jej cielę. Idź do kurnika, gdzie kura opiekuje się swoimi pisklętami. Możesz także pojeździć na kucyku i nie zapomnieć nakarmić go sianem.

Dzięki jasnym kolorom dzieci pokochają ten zestaw konstrukcyjny LEGO®. Duże klocki LEGO® DUPLO ® ułatwiają trzymanie i manipulowanie nimi, co sprawia, że ​​budowanie staje się przyjemnością.

LEGO® DUPLO ® to niewyczerpane źródło kreatywnej zabawy dla wszystkich małych dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Klocki są specjalnie zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​małych rączek, a jednocześnie były całkowicie bezpieczne, dzięki czemu można je łatwo podnosić, układać i ponownie rozkładać, nie ograniczając ich kreatywności. Zestaw można łatwo połączyć z innymi zestawami konstrukcyjnymi LEGO® DUPLO®, aby zapewnić jeszcze więcej kreatywnej zabawy.

Właściwości:

- zabawna, kreatywna gra LEGO®
- wysokiej jakości materiał i precyzja poszczególnych części mieszcząca się w rączkach małych dzieci
- budowanie z elementów ćwiczy cierpliwość, budując dzieci rozwijają motorykę małą, rozwijają - - kreatywność i wspierają wyobraźnię
- Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa


Zawartość Paczki:

- kostki do zbudowania modelu
- 2 minifigurki - rolnik i dziecko
- 8 figurek zwierząt
- Akcesoria
- instrukcje


Materiał: tworzywo sztuczne

Wymiary: 27 x 23 x 14 cm

Wiek: 2+

Ilość części: 74 szt

Kraj pochodzenia: UEBrak komentarzy..