Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

LEGO DUPLO 10874 Pociąg parowy

Z
Kod:
GTL5051
EAN (kod kreskowy):
5702016117264
Ilošč sztuk w opakowaniu:
3
Waga:
1.48 kg
Objętość:
3.89 l

Nie można kupić produktu.

Dzięki silnikowi z funkcją ręcznego startu małe dzieci mogą zostać prawdziwymi maszynistami. Wystarczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, by zaczęła jechać, albo przytrzymać ją lub podnieść, by się zatrzymała. Pomóż dziecku ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączanie i wyłączanie świateł, zatrzymanie i tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu. Stacja kolejowa, wywrotka z węglem, dwie figurki DUPLO oraz figurka zwierzęcia i nieskomplikowane tory kolejowe z tego zestawu LEGO DUPLO pozwalają na rewelacyjną zabawę klasycznymi pociągami. Opcjonalna aplikacja do pobrania oferuje jeszcze więcej możliwości, w tym funkcję zdalnego sterowania oraz ciekawe zabawy dla Ciebie i Twojego malucha!

Kostki LEGO a LEGO DUPLO wyróżniają się wysoką jakością produktu na rynku z zabawkami. Są zaprojektowane tak, aby były bezpieczne i odpowiednie dla małych dziecięcych rączek.

 

W serii Moje miasto LEGO® DUPLO® znajdziesz wiele produktów tworzących kolekcję. Z ich pomocą dziecko nauczy się codziennych czynności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii DUPLO.

Zalety:

  • rozwija koordynację wzrokowo-ruchową

Zawartość opakowania:

  • stacja kolejowa, wywrotka z węglem, drzewo i 16 fragmentów torów

  • lokomotywa do zbudowania z funkcją ręcznego startu, światłami i dźwiękami oraz wagonem pasażerskim, pięć klocków funkcyjnych w różnych kolorach

  • figurki LEGO DUPLO maszynisty i dziecka oraz figurka wiewiórki

  • kanister paliwa, walizka, bagietka i łopata

 

Wiek: 2+

Materi: tworzywo stuczne

Ilość elementów: 59

Rozmiary opakowania: 9 x 48 x 38 cm

Kraj pochodzenia: EU

 Brak komentarzy..