Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Produkt został dodany do porównania. Wybierz jeszcze jeden produkt.
N
Kod:
HRPC48501
EAN (kod kreskowy):
4961818024991
Ilošč sztuk w opakowaniu:
0
Producent:
HORI

Nie można kupić produktu.

Hori ma 30- letnią tradycję na rynku w tworzeniu najwyższej jakości produktów peryferyjnych. Wykorzystaliśmy swoje wszystkie dotychczasowe doświadczenia i stworzyliśmy nową serię najwyższej jakości akcesoriów PC. 

Nasza nowa mechaniczna klawiatura do grania zawiera nasze własne mechaniczne przełączniki i wyznacza światowe trendy jakości i innowacji. Opatentowane mikroprzełączniki HORI umożliwiają o 25 % szybszą reakcję. 

Dzięki technologii Anti- Ghosting klawiatura umożliwia aktywację wszystkich klawiszy jednocześnie oraz przełączanie profilów użytkowaników w trakcie. Klawiatura jest wytworzena z super cienkiej konstrukcji stopu metali dzięki czemu jest jedną z najwęższych na świecie. Klawiatura ma odpinaną podpórkę nadgarstków. 

Cutting Edge Gaming software 


Dzięki oprogramowaniu do gier HORI możesz nie tylko dopasować oświetlenie LED, ale również wyłączyć przyciski 'Caps Lock', 'Num Lock' i 'Windows'. 


 Brak komentarzy..życzenie specjalne


captcha image

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.