Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

P
Kod:
UB605
EAN (kod kreskowy):
8595142717302
Ilošč sztuk w opakowaniu:
6
Waga:
1.5 kg
Producent:
UMAX

Specifikacje:

Rozmiar: 260x260x23 mm
Waga: 1 kg
Baterie: 3 x 1,5V AAA
Zakres pomiaru: 0,2 – 150 kg
Standardowe odchylenie: 50g
Transfer bezprzewodowy: Bluetooth 4.0
Aplikacja mobilna: Feelfit Health Fitness Tool po polsku

UMAX Smart Scale US20M to inteligentna waga nowej generacji, która używa zaawansowanej technologii do kontrolowania masy i innych parametrów ciała. Smart Scale analizuje skład ciała na podstawie 6 różnych parametrów, takich jak masa, tłuszcz, objętość wody, BMI, wiek metaboliczny lub BMR i mierzy je za pomocą analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). Waga jest połączona bezprzewodowo (Bluetooth) ze świetną aplikacją mobilną po polsku, co umożliwia kontrolę zmierzonych danych, których potrzebujecie do przejęcia kontroli nad swoją kondycją. Patentowany system pomiaru i dobrej jakości materiały zapewniają długotrwałą wysoką dokładność pomiaru.


Kontroluj swoje ciało - 6 parametrów ciała

Masa

Tłuszcz

Zawartość wody

Wiek metaboliczny

BMR

BMI

Świetna aplikacja po polsku
Aplikacja mobilna dla iOS i Androida jest w języku polskim i zapewnia nie tylko aktualne wyniki pomiaru, ale również pokazuje ich historię. Przy ważeniu wyniki są bezprzewodowo przeniesione do aplikacji. Dane są zachowane na waszych kontach w chmurze, co zapewnia, że ich nie stracicie.

Mierzcie calą rodzinę i śledźcie swoich przyjaciół
W aplikacji możecie łatwo dodawać kolejnych członków rodziny, a ich dane będą do nich przypisane. Według wagi aplikacja rozpozna, do kogo należą parametry ciała. Tak samo wasi przyjaciele zobaczą wasze wyniki na komórce.

 Brak komentarzy..


Najczęsciej oglądane