Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Produkt został dodany do porównania. Wybierz jeszcze jeden produkt.
N
Kod:
UB901
EAN (kod kreskowy):
8595142717555
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX

Napięcie:
100-240V max. 16A/ 3600W

Wifi :
2.4GHz 802.11 b/g/n

Temperatura pracy: 
0ºC-40ºC

Certifikat:
CE/RoHS

Masa:
90g

Rozmiary: 

45 x 50 x 80mm

Materiał:
ABS , żaroodporny

Inteligentne gniazdko Wifi Plug Duo jest zaprojektowane do kierowania urządzeń elektrycznych o maksymalnym obciążeniu 16A na odległość, skądkolwiek przez internet. Podłączenie go do sieci Wifi jest bardzo proste i wszystko ustawisz w ciągu kilku sekund. Gniazdko możesz kontrolować w aplikacji lub ręcznie bezpośrednio na urządzeniu. Gniazdko umożliwia też pomiar zużycia energii, nie brakuje też ustawienia czasu ani planu wyłączenia i włączenia. Specjalna przykrywka w gniazdku zabezpiecza je przed dziećmi.


Śledzenie zużycia

 

W aplikacji mobilnej U-Smart możesz śledzić aktualne zużycie energii, całkowite zużycie w ciągu dnia, w ciągu miesiąca, a także grafy ze zużyciem według dni. 

Jedna aplikacja dla wszystkich urządzeń
Aplikacja moblilna U-Smart jest zaprojektowana z koncepcją "jedna aplikacja dla wszystkich urządzeń" i oferuje wiele możliwych ustawień łącznie z inteligentnymi scenami i udostępnianiem innym użytkownikom. Koncepcja oferuje zabezpieczone i szyfrowane podłączenie do internetu i cloudu. Reakcja systemu w ciągu kilku milisekund - wszelkie operacje przebiegają bardzo szybko.


 

Inteligentne sceny, automatyzacja, ustawienie czasu i plan wyłączenia i włączenia

Inteligentnych scen użyjesz przy sterowaniu większą ilością urządzeń. Np. dana scena może wyłączyć lub włączyć wszystkie wskazane gniazdka w danym miejscu lub w całym domu. Automatyzacja oznacza sterowanie inteligentnymi urządzeniami przy spełnieniu określonego warunku. Np. jeśli temperatura w danym miejscu osiągnie danej temperatury, włączy się gniazdko, a z nim np. elektryczne ogrzewanie w domu.

Możesz użyć ustawienia czasu, czyli określić, po jakim czasie gniazdko ma się włączyć/wyłączyć. 


W aplikacji można też określić czasowy plan, w jaki dzień i o jakiej porze urządzenie ma się wyłączyć lub włączyć.

Aplikacja po polskuAplikacja jest przygotowana na Android i iOS do pobrania i wspiera język polski. Jest rozwinięta z naciskiem na łatwe i intuitywne sterowanie i komfort przy jej użyciu. Można też udostępniać innym użytkownikom informacje po zaproszeniu ich do aplikacji.

Wsparcie głosowych poleceń i asystentówInteligentne gniazdko czy aplikacja wspiera sterowanie głosowe (na razie po angielsku) przy pomocy Google Assistant i Amazon Alexa i można je połączyć z IFTTT.Brak komentarzy..