Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
UMNP00066
EAN (kod kreskowy):
6958256000364
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.3 kg
Producent:
Minix


 

Rikomagic R1 to przenośny projektor z systemem operacyjnym Android, który jest wyposażony cztero-rdzeniowym procesorem RK3128. Głównymi cechami urządzenia jest głośnik, touchpad, bateria 5000mAh, 1 GB RAM, 32 GB flash pamięć i Dual Band Wi-Fi. Wymiary projektoru to 137 x 82 x 24mm i własna bateria co sprawie że jest idealnym spolnikiem do szkoły, na podróże czy do biura. Wyświetla od 0,75m do 3m. Opakowanie zawiera statyw. R1 oferuje świetne połączenie w formie Bluetooth adaptera, 2x USB 2.0, slot micro SD a wyjście na zewnętrzny głośnik.Touchpad i pilot                       
V opakowaniu R1 znajdziecie pilot do podstawowego używania z urządzeniem i systemem Android. Dodatkowo możecie sterować urządzeniem  za pomocą touch padu na górnej części urządzenia. 

DLP technologia

DLP (Digital Light Processing) jest marka firmy Texas Instruments, która reprezentuje technologie uzywana w cyfrowych projektorach. W DLP projektrorach jest obraz tworzony za pomocą małych mikroskopicznych luster, które są na chipie, który się nazywa DMD (Digital Micromirror Device). 

Android łącznie z Google Play

Główna strona R1 oferuje znany Rikomagic launcher z możliwością dodawania skrótów na główną stronę. Memory cleaner Wam pomoże wyczyścić pamieć i z przyśpieszeniem systemu. R1 Możecie także połączyć z DVBT odbiornikiem, laptopem i innymi urządzeniami. 

KODI (XBMC) multimedialna przestrzeń

KODI (XBMC) to multimedialny odtwarzać, który umożliwia użytkownikom odtwarzanie i oglądanie większość filmów, muzyki, jako na przykład podcasty z internetu i wszystkie cyfrowo medialne pliki z lokalnych i sieciowych medii. R1 się sprzedaje z przed instalowanymi KODI wersja 16.Brak komentarzy..


Powiązane produkty